Hukuki Danışmanlık

Hukuki Danışmanlık

  Hukuki sorunların ortaya çıkmadan engellenmesi veya ortaya çıktıktan sonra nasıl bir strateji izlenebileceğine dair görüş alınması açısından hukuki danışmanlık büyük önem taşımak .. Devamı..

Ticari Sözleşmeler

Ticari Sözleşmeler

  Şirketimiz ticari sözleşmelerin akdedilmesi konusunda, imza öncesi yapılacak müzakereler de dahil olmak üzere hizmet vermektedir.   Şirketimiz nezdinde yapılan sözleşmeler;   ► Ort .. Devamı..

Ceza Hukuku

Ceza Hukuku

  Ceza hukuku, ağır sonuçlara sebebiyet verebilen bir alandır. Bu nedenle ceza hukukunda tarafların doğru şekilde iddia ve savunmalarını ileri sürmesi önemlidir. Ceza davalarını hem suçun mağdurları hem de .. Devamı..

Gayrımenkul ve İnşaat Hukuku

Gayrımenkul ve İnşaat Hukuku

  Mülkiyet sahiplerine, yatırımcılara mülkiyetlerinin devri ve yönetimi konularında danışmanlık ve her türlü gereken işlemlerin idari mercilerde yapılması yönünde hizmet vermekteyiz.   B .. Devamı..

Aile Hukuku

Aile Hukuku

    ► Çekişmeli boşanma davaları ► Anlaşmalı boşanma davaları ► Nafaka ve nafakanın artırılması davaları ► Maddi ve manevi tazminat davaları ► Mal rejimi ve evlilik sözleşmelerinin haz .. Devamı..

Şirketler ve Ticaret Hukuku

Şirketler ve Ticaret Hukuku

Ticaret dünyasının rekabetçi ve tempolu yapısı gereği birçok hukuki uyuşmazlık da ortaya çıkabilmektedir. Hem şirketlerin iç ilişkilerinde hem de diğer şirketlerle olan ilişkilerinde yaşanan hukuki sorun .. Devamı..

Yabancılar Hukuku

Yabancılar Hukuku

Türkiye gün geçtikçe daha fazla yabancı ülke vatandaşının yaşadığı veya yatırım yaptığı bir ülkedir. Mıhcı Hukuk Bürosu olarak, yabancılara vatandaşı olmadıkları ülkede yaşadıkları &c .. Devamı..

Bilişim ve E-ticaret Hukuku

Bilişim ve E-ticaret Hukuku

  Bilişim hukuku, her eve internetin girmesiyle birlikte daha sık gündeme gelen bir alan haline gelmiştir. Sosyal medya, e-ticaret siteleri ve çeşitli internet ortamlarında yaşanan hukuki sorunları çözmek i&cced .. Devamı..

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku

  Fikri ve sınai haklar her geçen gün daha fazla hukuki uyuşmazlığın konusunu oluşturmaktadır. Fikri ve sınai mülkiyet hukuku çok çeşitli işleri ve davaları içinde barındıran bir hukuk dalıd .. Devamı..

İş Hukuku

İş Hukuku

  İş hukuku, işçi ile işveren arasındaki ilişkileri düzenleyen hukuk dalıdır. İş hukuku alanında deneyimli avukat kadromuzla hizmet vermekteyiz.   İş hukuku ile ilgili faaliyet alanımıza giren konular; .. Devamı..